Досвід роботи

З 1992 года займаємося організацією перевезень автомобільним транспортом на внутрішньому українському ринку, а також - міжнародних вантажоперевезень в Росію, Румунію, Польщу, Німеччину, Чехію, Угорщину, Словаччину як власним транспортом, так і залучаючи транспорт компаній-партнерів.

Оптимальні умови

Багаторічний досвід та налагоджені зв”язки на європейському ринку перевезень дозволяють нам успішно надавати оптимальну пропозицію.

Оперативна логістика, можливість швидкого виконання нестандартних запитів створюють нашим партнерам кращі можливості для ведення бізнесу.

Перевезення вантажів Україна - Росія

Перевозка грузов Украина - Россия Россия - Украина

Більше 25 років наша транспортна компанія працює на маршрутах вантажоперевезень між Росією і Україною. Це направление залишається для нас пріоритетним і сьогодні.

За ці роки ми накопичили величезний досвід в организации перевезення та митного оформлення самих різних вантажів, включаючи негабаритні, великовагові і збірні вантажі.

Не дивлячись на всі труднощі в сьогоднішніх відносинах України з Росією, варто відзначити, що, в порівнянні з 2017 роком, в 2018 році товарообіг між цими країнами збільшився майже на 25% і перевищив 13 мільярдів USD. Обсяги поставок українських товарів до Росії зросли на 18%, а експорт російських товарів в Україну збільшився на 25% в доларовому еквіваленті.

За останні 8 років нашою компанією доставлено понад 190000 тисяч тонн різних вантажів з найвіддаленіших куточків Росії в різні регіони України і з України в Росію.

Погран. переход Россия - Украина
18.04.2019
Урядом РФ прийняті поправки до Постанови N 1716-83, розширюють список заборонених до ввезення в Росію українських товарів. Також розширився список російських товарів, заборонених до експорту в Україну.
31.12.2018
Росія продовжила обмеження на транзит вантажів з України в Казахстан і Киргизію.
01.11.2018
Спеціальною постановою Уряду РФ затверджено перелік фізичних і юридичних осіб, щодо яких вводяться спеціальні економічні заходи в зв'язку з недружніми діями України щодо громадян і юридичних осіб Російської Федерації.

Ми завжди поруч

Россiя, Московська область, м. Подольск, вул. Кiрова, буд. 42

tel: +7 (499) 408 43 75
mob: +7 (965) 157 54 00

e-mail: proftrans-consult@mail.ru

Справочник →
Транспортные, грузосопроводительные документы

Транспортные документы
Грузосопроводительные документы для международных перевозок и таможенного оформления грузов.

Фуры: типы, габариты, грузоподъёмность

Фуры / трейлеры
Типы, габариты, грузоподъёмность еврофур, стандартных грузовых полуприцепов, автопоездов для автомобильных грузоперевозок.

Типы грузовых контейнеров

Грузовые контейнеры
Типы, габариты, грузоподъёмность, маркировка контейнеров, применяемых в современной логистике и международных перевозках.

ТН ВЭД - коды товаров для внешнеэкономической деятельности

ТН ВЭД
Товарная номенклатура внешнеэкономической деятельности ЕАЭС: коды товаров, пояснения.

Договор на поставку товара

Внешнеторговый контракт

Договор на перевозку груза

Транспортно-экспедиторские услуги